«Створюємо інтерактивний простір безпеки»: нагородили нововолинських студентів, які стали переможцями обласного конкурсу

Цього року на конкурс надійшло 38 робіт з правил безпеки життєдіяльності, порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій та популяризації професії рятувальника. Участь взяли й вихованці ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж”. Зокрема, студенти здобули призові місця у номінації «Електронна презентація».

23 вересня 2021 року, відбулося нагородження переможців.
Перше місце здобули студенти 4-го курсу комп’ютерно-економічного відділення Владислав Самборик, Владислав Куцик, Владислав Гарнік та студент третього курсу Владислав Ковальчук, який посів друге місце.

Конкурс «Створюємо інтерактивний простір безпеки» серед здобувачів освіти закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової перед вищої освіти організовано Головним управлінням ДСНС України у Волинській області та управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

Захід проводиться з метою залучення активної та творчої студентської молоді до оновлення бази матеріалів для проведення дистанційного навчання дітей та дорослого населення правил безпеки життєдіяльності за допомогою сучасних мультимедійних засобів.