Оголошено конкурс на кращий туристичний логотип Нововолинська

У Нововолинська буде власний туристичний логотип. Його визначатимуть під час відкритого творчого конкурсу. Відповідне розпорядження від 24 вересня 2021 року підписав міський голова Борис Карпус.

Згідно з текстом розпорядження, конкурс триватиме з 24 вересня по 20 жовтня. Він проводиться з метою здійснення вибору ідеї для символіки міста Нововолинська, шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні в Україні та за кордоном позитивного сприйняття, іміджу, популяризації міста, його історико-культурної спадщини, через відбір кращого проєкту логотипу міста.

Логотип міста Нововолинська може використовуватись: на інформаційно-рекламній, подарунково-сувенірній продукції про місто Нововолинськ;  на дороговказах та інших предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури; готельно-ресторанними закладами та іншими закладами туристичної інфраструктури; під час проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, ярмарок, виставок) на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Конкурсні роботи надсилаються на розгляд в електронному вигляді на електронну адресу: novovolynsk.rada@gmail.com

Інформаційний супровід конкурсу буде проводитися на офіційній сторінці Нововолинської міської ради у Фейсбук https://www.facebook.com/novovolynsk.city