На комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули чотири питання

На засіданні міської комісії ТЕБ та НС під головуванням заступниці міського голови Вікторії Скриннік розглянули чотири питання порядку денного.

Обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення щодо проведення технічної інвентаризації споруд цивільного захисту.

Надзвичайники доповіли про підсумки купального сезону на території Нововолинської громади. На щастя, жодного летального випадку на водоймах не зафіксовано.

Епідеміологічна ситуація в громаді залишається напруженою. Як і вся Волинь, Нововолинськ балансує на межі помаранчевої зони. Показники захворюваності з кожним днем погіршуються. Це стосується і штаму «Дельта», який все частіше діагностують у хворих.

Спеціалісти наголошують, що вакцинація, масковий режим, дотримання дистанцій і гігієна рук – найбільш ефективні методи захисту від COVID-19. Закликають власників підприємств, магазинів, керівників установ контролювати дотримання маскового режиму.

Процес вакцинації у громаді активно продовжується. Зокрема, заклади освіти оперативно відреагували на заклики місцевої влади й пришвидшили процес вакцинації. Загалом по громаді 79% працівників шкіл отримали щеплення.

Пункти вакцинації продовжують роботу. Також можливе проведення щеплень виїзними бригадами. Медичні заклади забезпечені трьома видами вакцини в достатній кількості.