Вшанували Героїв України

 14 жовтня українці відзначають кілька свят: День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії, а також велике християнське свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

У Свято-Покровському храмі Нововолинська відбулося урочисте Богослужіння за участю духовенства, міського голови Бориса Карпуса, військових, учасників АТО та ООС, родичів загиблих у війні на сході України, жителів Нововолинська.
Біля символічної могили «Борцям за волю України» благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес разом зі священниками Нововолинської громади провели панахиду за упокій загиблих Героїв нашої держави.
По завершенні панахиди всі присутні рушили хресною ходою до меморіальної стели «Слава Україні! Героям слава!», де вшанували загиблих у війні на сході України хвилиною мовчання та помолилися за спокій їхніх душ.

Також відбулося освячення меморіальних дощок, які будуть розміщені на будинках, де жили наші Герої. До меморіальної стели поклали живі квіти і вклонилися пам’яті наших захисників.