Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

5 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому розглянули 15 питань порядку денного.
Слухали звіти про роботу управління соціального захисту населення за 9 місяців 2021 року та про роботу Нововолинського міського центру соціальних служб за 2021 рік.
Надали згоду на відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води. Члени виконкому прийняли позитивне рішення щодо демонтажу самочинно встановлених тимчасових споруд, що знаходяться в аварійному стані, а також дали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та погодили режим роботи магазину. На засіданні підтримали надання одноразових грошових допомог жителям громади.
Усі рішення виконавчого комітету будуть розміщені на сайті Нововолинської міської ради.