Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проекту рішення Нововолинської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в Нововолинській міській територіальній громаді”

 

Офіційне повідомлення 

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проекту рішення Нововолинської міської ради 

“Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в  Нововолинській міській територіальній громаді”

 

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – оприлюднюється проект рішення Нововолинської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в  Нововолинській міській територіальній громаді”.

Проект даного рішення підготовлений з метою приведення власних нормативних актів до вимог Законів України, для урахуванням змін у чинному законодавстві в галузі зовнішньої реклами, що вдосконалить процес надання (або відмови) дозволів на розміщення  зовнішньої реклами.

З проектом даного рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також у секторі містобудування та архітектури відділу містобудування та земельних відносин виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою:                                         м-н Шахтарський, 40,   тел. 3-34-41.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника або  виконавчого комітету Нововолинської міської ради.