Майбутні журналісти поспілкувалися з міським головою Борисом Карпусом

29 листопада вихованці Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості, котрі займаються на гуртку журналістики, а також представники пресцентру Нововолинського наукового ліцею завітали у міську раду на зустріч з очільником громади.

Борис Карпус протягом години у форматі «питання-відповідь» розмовляв з майбутніми журналістами.

Діти активно цікавились питаннями модернізації закладів освіти, покращенням їхньої матеріально-технічної бази, оновлення міського озера і парку культури та відпочинку, налагодженням роботи комунальної галузі, покращенням інфраструктури міста. Окремі питання стосувалися екології та доступності у Нововолинській територіальній громаді, безпеки у місті та напрацюваннями у галузі молодіжної політики.

Борис Карпус відповів на усі питання, коротко поінформував дітей про зроблену роботу за рік та поділився планами на найближчі роки.

Майбутнім журналістам мер Нововолинська побажав активно вчитися, розвивати креативне мислення, розширювати горизонти та завжди бути відкритими до нового.

Організував зустріч редактор газети «Наше місто – Нововолинськ», керівник гуртка журналістики Нововолинського центру ДЮТу Ігор Лісовий.