До бюджету Нововолинської громади спрямовано 15,9 мільйона гривень плати за землю

Протягом січня-листопада 2021 року до бюджету м. Нововолинська сплачено 15,9 мільйона гривень плати за землю. Сума сплаченої в місті плати за землю на 16,8 відсотка перевищує торішні показники.
Позитивну динаміку надходжень з плати за землю фіксують серед платників юридичних та фізичних осіб.

Зокрема, з початку року юридичні особи міста спрямували до місцевого бюджету понад 13,7 мільйона гривень, а фізичні особи – понад 2 мільйони гривень плати за землю.

Якщо належна вам земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті та подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про
те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області