У Територіальному центрі соціального обслуговування провели інструктаж щодо правил пожежної безпеки

14 та 15 грудня у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради проведено інструктаж щодо правил пожежної безпеки та дій у разі виникнення пожежі.

Під час зустрічі провідний інспектор Володимир-Волинського районного управління ДСНС у Волинській області Тетяна Баранчук роз’яснила соціальним робітникам порядок дій на випадок виникнення пожежі у будинку, а також навчила правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Інструктаж з питань пожежної безпеки – це обов’язкова профілактика виникнення пожеж у побуті.
Насамкінець заходу рятувальники роздали присутнім інформаційні буклети.