Борис Карпус зустрівся з керівниками закладів освіти Нововолинської територіальної громади

Під час зустрічі говорили про результати роботи за рік, що минає, а також окреслити основні напрями діяльності на 2022 рік.

У 2021 році вдалося залучити кілька субвенцій на умовах співфінансування. Завдяки співпраці з Ігорем Гузем та іншими депутатами Верховної ради на потреби Нововолинської громади надійшло 22 мільйони гривень. Більшу частину цих коштів направили на розвиток інфраструктури у закладах освіти.

Борис Карпус повідомив, що пріоритетний напрямок роботи у 2022 році – енергозбереження. Міська рада буде підтримувати та сприяти впровадженню енергоефективних заходів у ліцеях та дошкільних закладах.
У 2022 році освітня галузь Нововолинської територіальної громади очікує субвенції за програмами «Нова українська школа», «Спроможна школа», «Пожежна безпека», а також на оновлення харчоблоків та утеплення фасадів.

Міський голова рекомендував освітянам активно долучатися до проєктної роботи. Зокрема, Борис Карпус розповів про намір запровадити «Шкільний бюджет». Це конкурс ініціатив, які направлені на покращення умов для учнів та вчителів. Маємо дуже багато амбітних планів на найближчі роки.