До уваги громадян!

Волинська окрема бригада територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом до 55 окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А 7064).

У зв’язку з прийняттям Закону «Про основи національного спротиву», підрозділи територіальної оборони збільшують свою чисельність. У Нововолинську буде розміщений 55-тий батальйон ТРО. Для укомплектування підрозділу потрібно призвати 50 громадян. Це можуть бути особи рядового, сержантського та офіцерського складів. Особи рядового складу підписують контракт на термін до трьох років. Сержантський та офіцерський склад – від п`яти років.

Основними завданнями територіальної оборони регіону є:

охорона та захист державного кордону України;

забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ;

охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

підтримання правового режиму воєнного стану.

За детальною інформацією звертайтесь до Другого відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м.Нововолинськ вул. Кобзаря, 6. Телефони: 098 56 38 290 або (03344) 3-25-09.