про оприлюднення проекту регуляторного акта

(для проектів регуляторних актів органів місцевого самоврядування)

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення «Про затвердження Правил утримання тварин на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади», розроблений управлінням муніципальної варти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Проект спрямований на покращення умов проживання на території Нововолинської міської територіальної громади та з метою забезпечення комфортних умов проживання та зручностей для власників домашніх тварин, правильного поводження із ними, для забезпечення суспільного спокою і підвищення моральності, враховуючи важливість поліпшення естетичного вигляду територій Нововолинської міської територіальної громади та її епізоотичного стану  і передбачає впровадження Правил утримання тварин на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади.

Підставою для розробки проекту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», Постанова Кабінету Міністрів «Про затвердження Правил транспортування тварин», Закон України «Про охорону навколишнього середовища», Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

У зв’язку з великим обсягом Правил утримання тварин на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади, проект разом з аналізом регуляторного впливу буде розміщений у мережі Інтернет, на офіційному сайті Нововолинської міської ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (або протягом іншого терміну, але не більше трьох місяців норма статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”) до _______________________________ з дня оприлюднення на адресу розробника: м. Нововолинськ, Волинська обл., пр. Дружби, 27, каб. № 214.