Проєкт рішення Нововолинської міської ради “Про затвердження Правил утримання тварин на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади”

 

УКРАЇНА

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від                        2021 року №    

м. Нововолинськ

 

Про затвердження Правил утримання

тварин на території населених пунктів

Нововолинської міської територіальної громади

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», Постановою Кабінету Міністрів «Про затвердження Правил транспортування тварин», ст. ст. 5, 35 Закону України «Про охорону навколишнього середовища», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою забезпечення комфортних умов проживання та зручностей для власників домашніх тварин, правильного поводження із ними, для забезпечення суспільного спокою і підвищення моральності, враховуючи важливість поліпшення естетичного вигляду територій Нововолинської міської територіальної громади та її епізоотичного стану, Нововолинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Правила утримання тварин на території населених пунктів Нововолинської міської територіальної громади згідно з додатком № 1 до цього рішення.
  2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника управління муніципальної варти виконавчого комітету Нововолинської міської ради С.П. Смолярука.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів М.Ф. Пасевича.

Міський голова                                                                                   Б.С. Карпус

Вадим Бакун