У Нововолинській громаді заборонено використання піротехнічних виробів

Згідно з розпорядженням міського голови Бориса Карпуса від 23 грудня 2021 року №194-ра, на території Нововолинської міської територіальної громади заборонено використання піротехнічних виробів. Відповідне розпорядження прийнято з метою забезпечення охорони публічної безпеки й порядку, запобігання нещасним випадкам, запобігання правопорушенням під час проведення святкових, новорічних і різдвяних заходів. Заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях. Заборона розповсюджується на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення на території громади.

Контроль за виконанням розпорядження будуть здійснювати працівники поліції та управління муніципальної варти.