Епідеміологічна ситуація та пожежна безпека: відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

Міський голова Борис Карпус провів чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на території Нововолинської ТГ доповіла Тетяна Баранчук, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області. За її словами, на території громади протягом 2021 року сталося 36 пожеж. На щастя, летальних випадків не зафіксовано. Також проводилися відпрацювання у житловому секторі. Було проінструктовано 98 осіб. Особлива увага приділялася родинам, де були виявлені порушення правил пожежної безпеки.

Щодо епідситуації, спричиненої COVID-19 у Нововолинській громаді доповіла завідувачка Нововолинського відділення Володимир-Волинського відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталія Мариніна. За останні 3 доби в громаді зареєстровано 10 нових випадків коронавірусної інфекції й жодного летального. Загалом спостерігається спад захворюваності. Протягом 2021 року було дві хвилі захворюваності: у лютому-квітні та вересні-листопаді. Наступну хвилю прогнозують на лютий-березень 2022 року.

За останній тиждень проведено 873 щеплення. Варто відзначити, що в Україні запроваджено ревакцинальну дозу вакцину для медпрацівників і людей, в яких є важкі супутні хвороби. В Нововолинській громаді третьою дозою вакцини щеплено троє осіб.