У Благодатному та Грядах відбулося відкриття Поліцейських станцій

28 грудня у селищі Благодатне та селі Гряди відбулося урочисте відкриття Поліцейських станцій, де працюватимуть шерифи. У заході взяв участь міський голова Борис Карпус, начальник Головного управління поліції у Волинській області Юрій Крошко і начальник сектору взаємодії з громадами управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Роман Богдан. Вони привітали шерифів, оглянули їхні робочі місця, вручили зброю та ключі від службових авто.

Благодатний і Грибовицький округи обслуговуватиме шериф Віктор Циплаков, Грядівський – Роман Артимюк.

У приміщеннях колишньої Благодатної селищної та Грядівської сільської рад облаштували Поліцейські станції, тобто робоче місце офіцера громади. Всі ремонтні роботи були виконані за кошти «соцеконому», які отримали за підтримки народного депутата Ігоря Гузя.

Шерифи працюватимуть виключно у своїх округах і займатимуться не лише безпековими питаннями, а й проблемами паркування, благоустрою і роз’яснювальною роботою.

Міський голова висловив сподівання, що робота Поліцейських офіцерів громади підвищить рівень безпеки в наших старостинствах, а започаткування в Нововолинській громаді інституту поліцейського офіцера – це ще один крок для покращення криміногенної ситуації й зниження рівня злочинності.