Із 30 грудня Нововолинська громада переходить у жовту епідемічну зону

З 00 год. 00 хв. 30 грудня на території Волинської області загалом і в Нововолинській громаді зокрема скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 грудня. Про це повідомляють на офіційному сайті Волинської ОДА.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузіна, у Волинській області спостерігається стабілізація епідситуації й досягнуто показників, характерних для жовтого рівня епідемічної небезпеки.
Зокрема, покращені такі основні показники, як завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню, коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусною інфекцією та рівень зростання госпіталізації з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19.

Відповідне рішення підтримали й на засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка відразу по завершенню державної.

Варто наголосити, що «жовтий» рівень епідемічної небезпеки не означає скасування усіх заборон, а лише часткове послаблення!