Нововолинці визначили переможців «Громадського бюджету – 2022»

26 грудня завершилося онлайн-голосування за найкращий проєкт у рамках конкурсу «Громадський бюджет».

На оцінювання жителів Нововолинської громади представили 29 заявок, які відповідали вимогам Положення про громадський бюджет.
Голосування відбувалося за двома категоріями: великі проєкти – від 150 тисяч до 500 тисяч гривень та малі – до 150 тисяч гривень.

Найбільше голосів жителів Нововолинської громади отримав великий проєкт №1 «Капітальний ремонт східців, інклюзивний паркінг, відеоспостереження та додаткове освітлення на території лікарні Нововолинської громади». Його бюджет становить 500 тисяч гривень. Серед пропозицій малих проєктів, громада віддала перевагу №28 «Зробимо Нововолинськ безпечним: стерилізація тварин і навіщо це потрібно» з бюджетом 75 тисяч гривень. Обидві ініціативи будуть реалізовувати протягом 2022 року за кошти міського бюджету.