Повідомлення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління соціального захисту населення

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області. 1 вакансія.

Посада належить до п’ятої категорії посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Основні кваліфікаційні вимоги до посади начальника управління соціального захисту населення  виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

– дві фотокартки розміром 4 см х 6 см;

– копії документів про освіту;

– декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді видрукованого примірника заповненої декларації як кандидата на посаду на офіційному вебсайті НАЗК);

– копію документа, який посвідчує особу;

– копія трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

– посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі наявності).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посаді, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу та умови конкурсу надаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном

31432 або на особистому прийомі за адресою: кабінет № 302, проспект Дружби,  27 у місті Нововолинську, kadry@nov-rada.gov.ua.

Документи для участі у конкурсі приймають у відділі персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради до 25 лютого 2022  року, з понеділка до п’ятниці, з 08:00 до 17:00.

Опис вакансії  та вимоги до кандидатів  ЗАВАНТАЖИТИ