Нововолинська громада підписала Меморандум про співпрацю із Центром профтехосвіти

У четвер, 3 лютого, міський голова Борис Карпус і директорка Нововолинського Центру професійно-технічної освіти Валентина Приступа підписали Меморандум про співпрацю.

Документ передбачає об’єднання навчального та педагогічного потенціалу, матеріально-технічної бази закладів освіти громади та ЦПТО. А також підвищення якості освіти учнівської молоді, формування інтересу до здобуття робітничих професій.

Міський голова відзначив, що на сьогодні є величезний попит на фахівців технічних спеціальностей. Особливо після прийняття Закону 5600, що відкриває вільну економічну зону в Нововолинську. Нові підприємства, які працюватимуть у нашому місті, потребуватимуть прогресивних працівників. Маємо сприяти в підготовці таких кадрів.

Громада готова допомагати Центру профтехосвіти, працювати над розвитком і модернізацією закладу. Впевнений, наша взаємодія буде плідною! – наголосив Борис Карпус.