Нововолинський ЦНАП обслуговує близько 30 тисяч відвідувачів протягом року

Начальниця управління Центр надання адміністративних послуг Алла Ковальчук на черговому засідання виконавчого комітету поінформувала про основні показники та напрацювання структурного підрозділу за рік.

У Нововолинському ЦНАПі спеціалісти надають 254 адмінпослуги. Зокрема, у 2021 році додано 37 послуг з земельних питань, кілька – з житлових та питань Держпродспоживслужби.
Найпопулярніші послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація бізнесу, реєстрація майна, послуги соціального характеру, видачі паспорта громадянина України та для виїзду за кордон.
Протягом 2021 року у ЦНАП звернулися 28 тисяч 427 громадян, це на 76% більше у порівнянні з 2020 роком.
Одним із пріоритетних напрямів розвитку галузі надання адмінпослуг у 2021 році – розширення штату державних реєстраторів. П’ять фахівців реєструють речові права на нерухоме майно та бізнес не лише нововолинців, а жителів області.
Бюджет Нововолинської ТГ поповнився на 1 млн. 291 тис. 827 грн. за надані адміністративні послуги у 2021 році.
Відкриття територіального підрозділу ЦНАПу у Благодатному та два віддалені робочі місця у Грядах спростили отримання адміністративних послуг у селищі та селах громади.
За кошти державної субвенції зроблений ремонт у фоє ЦНАПу на проспекті Дружби.

На часі – підготовка до запровадження нових адміністративних послуг: обмін посвідчення водія; видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого; державна реєстрація нового транспортного засобу; перереєстрація транспортного засобу. Необхідне для виготовлення документів обладнання вже закупили.