Мешканці Нововолинська поповнили оборонний бюджет на понад 1.3 мільйона гривень військового збору

З легальних доходів працівників Нововолинська у січні 2022 року до держбюджету сплачено понад 1.3 мільйона гривень військового збору.
Сума збору, спрямована для потреб армії нововолинцями, на 17,2 відсотка перевищує показники аналогічного періоду 2021 року.

Високий рівень податкової культури та офіційно оформлені трудові відносини – серед факторів, що дозволяють бюджету своєчасно отримувати військовий збір.
Тож у податковій службі Волині рекомендують кожному громадянину працювати лише легально. Лише офіційне робоче місце передбачає визначені державою соціальні гарантії у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області