Радіаційний фон у Нововолинській міській територіальній громаді не перевищує норми

За інформацією Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, станом на 20 квітня ранкові спостереження за природним радіаційним фоном в населених пунктах Володимир-Волинського, Ковельського, Камінь-Каширського, Луцького районів та обласному центрі показали, що гамма-фон в межах норми: 0,1 – 0,13 мкЗв/год (10 – 13 мкР/год).

Такі спостереження проводяться тричі на день.

Досліджені проби питної водопровідної води у містах Луцьк, Володимир, Нововолинськ, Ковель, Камінь-Каширський, селищі Маневичі відповідають вимогам ДСаПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними і мікробіологічними показниками.