На «гарячій лінії» Нововолинська щодня приймають більше сотні дзвінків

Вже майже два місяці, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, у Нововолинську діє номер «гарячої лінії». Зателефонувавши, мешканці громади, а також внутрішньо переміщені особи можуть отримати інформацію, яка їх цікавить.

Оператори «гарячої лінії» розповіли, що у перші дні війни до них найбільше телефонували щодо можливості поселення у Нововолинську, а також інформували про підозрілих осіб у місті.

Останні тижні переважно питають, як отримати довідку ВПО та виплату переселенцям. Телефонують власники житла, які хочуть отримати компенсацію за комунальні послуги. Також переселенці цікавляться додатковими виплатами від держави.

Якщо маєте необхідність – телефонуйте у будні з 8:00 до 17:00 за номером: +380678819808.