З бюджету Нововолинської громади виділили кошти на оборону країни та потреби переселенців

У четвер, 21 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Перед початком роботи члени виконкому та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько- українській війні.

Прийняли рішення щодо змін до бюджету громади. Зокрема, спрямували 1 млн грн на потреби військових частин, тероборони, прикордонників та охорону громадського порядку.

Для харчування переселенців, які житимуть у таборі «Прикордонник» заклали 1 млн грн.

Два багатоквартирних будинки за адресами: б-рі Шевченка, 21 та вул. Січових Стрільців, 1, отримали дозволи на відключення від централізованого теплопостачання. Також надали дозвіл на демонтаж самовільно встановлених огорож і видалення зелених насаджень. Члени виконкому схвалили Стратегію розвитку комунальної установи «Нововолинський центр професійного розвитку педагогічних працівників і прийняли зміни до Програм.

Усі рішення будуть розміщені на офіційному сайті міської ради.