Нововолинськ отримав вантажний автомобіль від швейцарської діаспори

У п’ятницю, 22 квітня, відбулося вручення вантажного автомобіля для Нововолинська. Такий цінний подарунок передав місту власник швейцарської транспортної компанії «Пейєр Берн» Марк Пейєр. Організаторка допомоги – Надія Шер, уродженка Нововолинська, член правління організації «Українці в Берні». Вона вже багато років допомагає Україні.

Автомобіль буде здійснювати гуманітарні перевезення з Нововолинська в області, які постраждали від війни.

– Дякую всім, хто причетний до цієї великої справи. Тепер наш логістичний штаб Нововолинськ HELP зможе ще швидше доставляти життєво важливі товари у міста та села, яких торкнулася війна. Разом до Перемоги! – подякував швейцарським друзям міський голова Борис Карпус.