Вітання міського голови Бориса Карпуса з Великоднем!

Дорогі нововолинці!
Цьогорічний Великдень назавжди ввійде в нашу історію і пам‘ять. Церковними дзвонами, що засвідчують радість світлого Христового воскресіння. І сигналами тривоги, які нагадують, що зло прийшло на нашу землю.
Великдень – це свято про перемогу світла над темрявою. Як Ісус прийняв страждання заради всього людства. Так і зараз великий український народ страждає і бореться заради миру в цілому світі. Героїчно і сміливо.
І ми переможемо. Бо на нашому боці правда. Ми на своїй землі. Боремося за майбутнє наших дітей. І з нами Бог!
Я вірю, що зовсім скоро радісна звістка сповістить усіх – Україна перемогла. І світло перемогло темряву.
Бажаю всім мирного неба, спокою і добробуту. Хай це величне свято наблизить нашу перемогу і возз’єднає українські родини.
У рідних містах і селах, у своїх домівках, у колі близьких людей, які скажуть один одному: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес»!