18 питань розглянули на засіданні виконавчого комітету

Сьогодні, 19 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Його провів міський голова Борис Карпус.
На порядок денний було винесено 11 питань, ще 7 – з голосу.
Члени виконкому спрямували мільйон гривень на матеріально-технічне забезпечення військовим та теробороні. Зокрема, для підготовки та проведення призову – 20 тисяч гривень, мобілізаційні заходи – 530 тисяч гривень, на потреби територіальної оборони – 450 тисяч гривень.
Також майже 50 тисяч гривень скерували 6 прикордонному Волинському загону для інженерного облаштування державного кордону.
Під час засідання розглянули питання про відновлення роботи дитячих садочків. Відтак, з 24 травня чергові групи запрацюють лише в одному ДНЗ, решта після належного облаштування укриттів у закладах.
Затвердили програму «Творча обдарованість» Нововолинської міської територіальної громади на 2022-2027 роки, призначили тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування 4А.
Також виконком прийняв рішення щодо відновлення у ЦНАПі надання громадянам соціальних послуг.
Усі рішення виконавчого комітету будуть оприлюднені на сайті міської ради.