Вишиванка – наша духовна броня: у нововолинську відзначають патріотичне свято

День вишиванки – яскраве і колоритне свято, яке щороку відзначають українці у третю неділю травня. Візерунки, якими здавна оздоблюють вбрання, називають кодом української нації та духовною бронею нашого народу.

Нововолинці завжди активно долучаються до відзначення Дня вишиванки. Одягають традиційне вбрання та публікують світлини у соціальних мережах.
Цьогоріч, в умовах війни, це свято набуло більш сакрального значення. Воно наповнилось силою українського духу, єднання і ідентичності нації. Хоч наші серця згорьовані війною, ми знаходимо силу жити та працювати, посміхатися і цінувати кожну хвилину життя.
Сьогодні, 19 травня, на майдані незалежності колектив палацу культури разом із небайдужими нововолинцями власноруч створюють вишиті обереги для Захисників України.
У сквері біля супермаркету АТБ презентували фотовиставку «Укриття». У проєкті взяли участь мешканці різних куточків України, які вимушено переїхали у Нововолинськ. Жінки сфотографувалися у національному одязі з колекції Марії Доліновської. Автор світлин – місцевий фотограф Володимир Єфімов.
А ще, Марія Доліновська експонує частину колекції вишитого вбрання у приміщенні магазину «Оксамит», що на проспекті Перемоги, 8. Охочі можуть завітати туди та безкоштовно переглянути виставку.

Як у Нововолинську відзначають День вишиванки дивіться у фоторепортажі у Фейсбук: https://www.facebook.com/novovolynsk.city.