Міський голова Борис Карпус привітав медиків з професійним святом

Цієї неділі своє професійне свято відзначать медики. Сьогодні, 17 червня, міський голова Борис Карпус та його заступниця Вікторія Скриннік відвідали місцеві заклади охорони здоров`я та привітали усіх працівників.
Борис Карпус подякував та відзначив почесними грамотами працівників екстреної медичної служби, стоматологічної поліклініки, міського відділу ДУ “Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, центру ПМСД та лікарні.
“Важко переоцінити значення професії лікаря. Здолавши пандемію, ви постали перед новим викликом – війною. Кожен з вас стоїть на варті здоров‘я та життя всієї країни. Мужньо рятуєте військових і цивільних у «гарячих точках», гідно виконуєте службові обов‘язки в тилу. Ви – герої!”, – зазначив міський голова.
Під час урочистостей у Нововолинській міській центральній лікарні Борис Карпус вручив директору медзакладу Олегу Шипелику почесну нагороду “Вибір країни” 2021.
“Приємно, що медичні установи міста визнають кращими на всеукраїнському рівні. За експертною оцінкою КНП «НЦМЛ» отримала статус “Вибір країни 2021″. Це заслуга кожного працівника лікарня”, – наголосив мер.