Спорт заради допомоги військовим

19 червня у Нововолинську пройшли благодійні спортивні події. У Будинку спорту відбувся турнір з баскетболу серед чоловіків. Участь взяли три міські команди: «Олімп», «Олімп-2», СОК «Шахтар».

На стадіоні СОКу «Шахтар» товариський матч зіграли ФК “Шахтар-Нововолинськ” та збірна зірок Волинського футболу.

Завершився поєдинок рахунком 2:2. Серія післяматчевих пенальті принесла нашій команді перемогу.

Під час благодійних турнірів вдалося зібрати понад 42 000 гривень.

Кошти від спортивних заходів спрямують на лікування та реабілітацію військового Сергія Гордієвича, мешканця нашої громади, який отримав важке поранення на передовій.

«Щиро вдячний усім, хто прийшов повболівати та долучитися до збору коштів. Дякую колишнім гравцям національної збірної з футболу та Прем‘єр-ліги України за підтримку у проведені таких матчі»,- наголосив міський голова Борис Карпус.