Де отримати безоплатну правову допомогу постраждалим від війни та насильства?

Особи, які постраждалим від війни та насильства, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України, можуть отримати безоплатну правову допомогу.

Контактний номер 0 800 213 103. Дзвінки у межах України безкоштовні. Телефон для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41. Вартість дзвінка – за тарифами вашого оператора зв’язку.

Крім того, безоплатну правову допомогу можна отримати

  • у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога»: https://bit.ly/3hwwgqR та «Твоє право»: https://bit.ly/3iorbkE;
  • у месенджерах Телеграм: http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер: http://legalaid.gov.ua/viber.html;
  • у кабінеті клієнта на сайті системи надання безоплатної правової допомоги: https://cabinet.legalaid.gov.ua/;
  • постраждалі та свідки насильства можуть отримати онлайн консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»: https://t.me/Non_Violence_Bot;
  • правові консультації також можна переглянути на довідково інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid», що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Найближчий центр можна знайти тут: https://bit.ly/bpd_buro.

Програму реалізовують в рамках співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною.