Повідомлення про оприлюднення проектів документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території для будівництва та обслуговування виробничих будівель та споруд на вул. Шахтарська в м. Нововолинську, в районі очисних споруд колишньої шахти №1, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці) (далі – ДПТ)  та звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування – розділ «Охорона навколишнього середовища» (далі – Звіт про СЕО)».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Нововолинська міська рада за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, тел. (03344) 4-12-01, факс (03344) 4 06 14, e-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата оприлюднення проекту ДДП та звіту про стратегічну екологічну оцінку: шляхом розміщення на офіційному веб – сайті Нововолинської міської ради – https://www.nov-rada.gov.ua/ – 24 червня 2022 року. Публікація повідомлення в газеті «Наше місто» – 07 липня, в газеті «Цікава» – 06 липня.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту з СЕО та ДДП. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 20 липня 2022р. о 17:00 годині в приміщенні актового залу Нововолинської міської ради  на пр. Дружби, 27.

г) орган, від якого можна отримати інформацію, адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування та до якого подаються зауваження і пропозиції: виконавчий комітет Нововолинської міської ради за адресою: м.  Нововолинськ, пр. Дружби, 27, тел. (03344) 4-12-02, факс (03344) 4 06 14, e-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення звіту, тобто до 27 липня 2022 року включно.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.