Вікторія Скриннік провела пресконференцію: основні тези

У п’ятницю, 1 липня, відбулася пресконфренція заступниці міського голови Вікторії Скриннік для місцевих ЗМІ.

Теми розмови: освітянська галузь у громаді, робота з внутрішньо переміщеними особами, декомунізація та дерусифікація. Навчальний рік завершився. Вчора відбулася святкова урочистість і нагородження медалістів.

Заклади освіти готуються розпочати навчальний рік в очному режимі. У ліцеях облаштовують укриття.

З початку війни Нововолинська громада прийняла понад 8 тисяч переселенців, які зареєструвалися. На сьогодні в місті проживає близько 6 тисяч ВПО. Кожен отримав гуманітарну допомогу, продуктові набори, одяг.

ЦНАП й управління соцзахисту весь час працювали в посиленому режимі, щоб видати гостям довідки та прийняти документи для соціальних виплат.

У четвер, 30 червня, відбулися громадські обговорення щодо перейменування вулиць, демонтажу мозаїчного панно та пам’ятного знаку, які підпадають під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Учасники обговорення схвалили пропозиції робочої групи. Остаточне рішення прийматимуть депутати міськради. Протокол засідання буде опублікований на офіційному сайті Нововолинської міської ради.