У Нововолинській ТГ надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальні роботи

Відповідно до розділу ІV глави 10 Кодексу цивільного захисту України щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та вільним від чергування особовим складом 5 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, протягом липня 2022 року було проведено подвірні обходи житлового сектору Нововолинської ТГ.

Особлива увага зверталась на помешкання, де проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні сім’ї, особи, які опинились в складних життєвих обставинах, а також інші соціально незахищені верстви населення.  У ході даних відпрацювань було обстежено 141 житловий будинок, у тому числі, де проживають одинокі громадяни похилого віку – 3, багатодітні сім’ї – 0, а також сім’ї що опинилися у складних життєвих обставинах – 0 осіб та інші 138 та проінструктовано 254 громадян.

В ході проведення обстежень недоліків не виявлено. Метою даних заходів було нагадати громадянам про основні правила пожежної безпеки у побуті при експлуатації електрообладнання та наголосити на необхідності їх дотримання, роз’яснення щодо правил поведінки на водних об’єктах, заборонні спалювання сухої рослинності та правил поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів.

З 01 січня 2022 року на території Нововолинської МТГ виникло 49 пожежа ( 21 – сухої рослинності на відкритій території, 23 – споруди житлового сектору, 2- легкові автомобілі,1 магазинпавільон та 1 торговий контейнер), які нанесли побічних матеріальних збитків на суму 5 308 000 грн. Завдяки вмінням та професіоналізму працівників ДСНС було врятовано матеріальних цінностей на суму близько 14 370 000 грн.