Статистика хворих на COVID-19 у Нововолинській громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 31,3% в порівнянні з попереднім тижнем. З 17 по 23 жовтня на території громади зареєстровано 46 випадки захворювання на COVID-19 (в тому числі дітей – 6, медичних працівників — 2). Госпіталізовано – 10 осіб (21,7% від захворілих за тиждень), 36 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало-59 осіб, летальний 1 випадок.
Станом на 24 жовтня на активному спостереженні знаходиться 108 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Всього з початку вакцинальної кампанії вакциновано 53633 осіб, з них 385 дітей. За останній тиждень вакцинувалося 217 осіб, що на 17,9 % більш ніж за попередній тиждень.
Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 5 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози.
КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00. А також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.
Повідомляє Нововолинське відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський ОЦ КПХ МОЗ»