Відбулася 16-та сесія Нововолинської міської ради

3 листопада на черговій сесії Нововолинської міської ради депутати опрацювали 40 питань порядку денного.
Більшість прийнятих рішень стосуються земельних відносин. Зокрема, депутати проголосували за надання земельних ділянок в оренду керуючій компанії індустріального парку «Нововолинськ». Відтак, ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія Бюро Інвестиційних Програм» тримала право оренди 20.0 га землі терміном 25 років із встановленою платою за її використання.
Кілька проєктів рішень стосувалися комунального майна Нововолинської міської ради, регуляторної діяльності, реорганізації закладів культури.
На засіданні сесії депутати задовольнили клопотання релігійних та громадських організацій, а також підтримали рішення про перейменування вулиць у Нововолинській громаді та демонтаж радянських мозаїчних панно.
Нововолинянці Марії Карпінській посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Нововолинської міської територіальної громади».
Усі рішення 16-ї сесії міської ради будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці Документи.