Рішення виконавчого комітету від 01 грудня 2022 року № 493 “Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна та включення до Переліку об’єктів оренди першого типу”

Виконавчий  комітет  Нововолинської  міської  ради

Волинської області

Р І Ш Е Н Н Я

01 грудня 2022 року                   м. Нововолинськ                               № 493

Про надання згоди на передачу в

оренду комунального майна та

включення до Переліку об’єктів

оренди першого типу

Відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, листів Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради  від 21.11.2022 № 286/01-06 та комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» від 21.11.2022 № 3145/01-20, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати згоду Житлово-комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно з додатком 1 до рішення та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  2. Надати згоду комунальному некомерційному підприємству «Нововолинська центральна міська лікарня» на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно з додатком 2 до рішення та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  3. Житлово-комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради та комунальному некомерційному підприємству «Нововолинська центральна міська лікарня»:

3.1. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду  у формі наказу.

3.2. Внести інформацію про потенційні об’єкти оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 6 Закону.

3.3. Здійснити у разі необхідності переоцінку потенційних об’єктів оренди та збільшити балансову вартість майна згідно з результатами оцінки відповідно до правил бухгалтерського обліку до розміщення оголошення про передачу майна в оренду.

3.4. Погодити з управлінням економічної політики зміст оголошення про передачу комунального майна в оренду на аукціоні до моменту його розміщення в ЕТС.

1. Управлінню економічної політики виконавчого комітету Нововолинської міської ради (Тетяна Корнійчук) оприлюднити інформацію про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юлію Лефтер.

Міський голова                                                                                   Борис КАРПУС

до рішення виконавчого комітету

Нововолинської міської ради

01 грудня 2022 року № 493