Допомога армії, бюджет громади 2023 та господарство міста: на черговому виконкомі опрацювали понад 30 питань

Начальниця відділу мобілізаційної та оборонної роботи Оксана Шубенко на черговому засіданні виконавчого комітету звітувала про виконання Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), проведення заходів територіальної оборони, охорони громадського порядку, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2022-2025 роки.

Зокрема, протягом 2022 року на потреби військових з міського бюджету виділено понад 7 млн гривень. За ці кошти купували літню та зимову форму, комп‘ютерну техніку, підсумки для магазинів, системи відеонагляду, акумулятори, мініелектростанцію, берці та інші товари, на які давали потребу військові.
Також виконавчий комітет погодив проєкти цільових програм та зміни до них на найближчі роки.
Відповідно, до звернень головних розпорядників коштів, внесено зміни до бюджету 2022 року.
Начальниця фінансового управління Галина Бурочук доповідала про проєкт бюджету на 2023-й рік. Нагадаємо, на сайті міської ради у вкладці Жителю міста / Бюджет є відповідна інформація. Остаточне рішення щодо бюджету на наступний рік будуть приймати депутати міської ради на сесії.
Кілька проєктів рішень стосувалися житлових і господарських питань громади, соціального захисту населення, прав неповнолітніх.

Усі прийняті рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради у вкладці Документи/ Виконавчий комітет/ Рішення виконавчого комітету.