Пункти незламності та пункти обігріву у Нововолинській громаді: інформація станом на 15 грудня

У Нововолинській громаді, станом на 15 грудня 2022 функціонує 19 локацій, де можна погрітися та зарядити гаджети.
Зверніть увагу! Пункт незламності, який був розташований біля пожежної частини, почав функціонувати стаціонарно у приміщенні СОКу “Шахтар” на проспекті Перемоги, 5. Він працює цілодобово. Тут є тепло, генератор, вода, аптечка, є можливість підключитися до Інтернету.
Продовжує працювати стаціонарний Пункт незламності у приміщенні 5-ї пожежно-рятувальної частини.
2 пункти обігріву функціонують на базі відділення поліції: вул. Нововолинська, 15 та вул. Нововолинська, 20а.
Ініціативу створення Пунктів незламності підтримав бізнес:
  • мережа магазинів «Для Вас»;
  • супермаркет «Епіцентр»;
  • магазин “For You”;
  • магазин “Greenka”.
Крім того, пункти обігріву працюють у приміщеннях Благодійних їдалень:
  • мікрорайон Шахтарський, 36;
  • 15-й мікрорайон, 13.
У Благодатному Пункт незламності знаходиться за адресою: вул. Шахтарська, 6.
Інформація оновлюється та доповнюється. Стежте за офіційними повідомленнями на вебсайті та у соціальних мережах міської ради і міського голови.