Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду спостерігається нестійка ситуація щодо захворюваності на COVID-19. З 20 по 26 березня на території громади зареєстровано 99 випадків захворювання на COVID-19, що на 3% більше ніж минулого тижня. Серед дітей до 17 років зареєстровано 14 випадків хвороби. Серед захворілих 19 особи госпіталізовано, 80 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало 87 особа, летальних випадків – 0.

Станом на 27 березня на активному спостереженні знаходиться 114 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Вакцинальна кампанія проти COVID-19 триває.

Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 5 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози.

Станом на 27 березня всього введено бустерних доз 4478 особам (в т.ч. медичні працівники 323 осіб), із них 60+ років – 1474 щеплень. Через 4 місяці після отримання першої бустерної дози рекомендовано вводити другу бустерну дозу. По Нововолинській громаді другу бустерну дозу отримали 261 особи, з них 15 медичних працівників, 143 осіб віком 60+.

В Україні для дітей 5-11 років використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для дітей 12+ та дорослих.

КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений вакциною КОРОНОВАК, вакциною Jonson @ Jonson та Comirnaty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00 год. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.