Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості закупівлі товару UA-2023-06-02-006035-a

UA-2023-06-02-006035-a

Найменування замовника: Виконавчий комітет Нововолинської міської ради

Найменування предмета закупівлі та код ЄЗС: Міні-екскаватор із комплектом ковшів ДК 021:2015: 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори  та ковшові навантажувачі, гірнича техніка

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Враховуючи технологічні особливості виробничого (господарського) процесу комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго», зокрема  на виконання земляних робіт  по заміні теплових мереж, ремонту , відновлення, ліквідації  поривів та аварійних  ситуацій на міжквартальній території виникає потреба в спеціалізованому  транспорті , а саме міні-екскаваторі. Технічі характеристики  предмету закупівлі визначені в листі КП « Нововолинськтеплокомуненерго» № 308/1-01 від 24.05.2023 року, на підставі якого сформовано заявку про закупівлю (ініціатор  – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення) від 26.05.2023 року.

Виходячи з вищезазначеного та з метою виконання «Комплексної програми  захисту населення  і територій від надзвичайних ситуацій у Нововолинській міській територіальній громаді  на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради  від 23.12.2020р. №2/41 (зі змінами  від 22.03.2023 року) для забезпечення  продуктивності, ефективності, безпеки та зручності обслуговування мереж  та враховуючи мінімальні і рекомендовані вимоги до спецтехніки необхідно  закупити  1 (один) міні-екскаватор із комплектом ковшів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення та очікуваної вартості закупівлі товару: Міні-екскаватор із комплектом ковшів ДК 021:2015: 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори  та ковшові навантажувачі, гірнича техніка становить  1527000,00 грн.  Джерело фінансування –Інші надходження (благодійні кошти). Загальний обсяг закупівлі   становить: Міні-екскаватор із комплектом ковшів – 1 штука.

Очікувана вартість предмету закупівлі:

Очікувана вартість предмету закупівлі  становить 1527000,00 грн. з ПДВ

Розрахунок очікуваної вартості  товарів здійснювався  на підставі виділених бюджетних асигнувань, з урахуванням технічних та якісних характеристик товару, необхідного  для забезпечення ефективного функціонування  служб Замовника .

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалася інформація про ціни на товари, що міститься  в мережі інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах виробників та постачальників відповідних товарів.