Нововолинські баскетболісти змагатимуться у міжнародному турнірі в Чехії
У середу, 1 квітня, нововолинські баскетболісти вирушили представляти громаду на міжнародному рівні.
Команди дівчат «Ведмеді» та хлопців «Кажани» (2013 року народження) з 2 по 5 квітня змагатимуться за перемогу на 30-му міжнародному турнірі з баскетболу в місті Острава (Чехія).
Супроводжують спортсменів начальниця відділу молоді та спорту Анна Жуковська та тренери команд: Ганна Макарчук («Ведмеді») і Володимир Перевознік («Кажани»).
Зокрема, участь у турнірі візьмуть дівчата-баскетболістки, які навчаються у спортивному класі в межах мультиспортивного проєкту «Шлях чемпіонів».
Заступниця міського голови Ніна Шумська побажала спортсменам щасливої дороги, успішних матчів та гідних результатів.
Участь у турнірі стала можливою завдяки проєкту «Шлях чемпіонів».



