Нововолинські баскетболісти змагатимуться у міжнародному турнірі в Чехії

У середу, 1 квітня, нововолинські баскетболісти вирушили представляти громаду на міжнародному рівні.

Команди дівчат «Ведмеді» та хлопців «Кажани» (2013 року народження) з 2 по 5 квітня змагатимуться за перемогу на 30-му міжнародному турнірі з баскетболу в місті Острава (Чехія).

Супроводжують спортсменів начальниця відділу молоді та спорту Анна Жуковська та тренери команд: Ганна Макарчук («Ведмеді») і Володимир Перевознік («Кажани»).

Зокрема, участь у турнірі візьмуть дівчата-баскетболістки, які навчаються у спортивному класі в межах мультиспортивного проєкту «Шлях чемпіонів».

Заступниця міського голови Ніна Шумська побажала спортсменам щасливої дороги, успішних матчів та гідних результатів.

Участь у турнірі стала можливою завдяки проєкту «Шлях чемпіонів».