Представниць Нововолинської громади відзначено на державному рівні
Напередодні, 31 березня, під час сесії Волинської обласної ради секретар Нововолинської міської ради Надія Жук та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Валентина Степюк отримали грамоти Верховної Ради України.
Відзнаки вручив народний депутат України Ігор Гузь. Він подякував за сумлінну працю, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток громади.




