Безпечний відпочинок на воді: на міському озері провели профілактичний рейд
З настанням спекотної погоди міське озеро щодня відвідує все більше людей. Щоб відпочинок був безпечним, сьогодні, 24 червня, на водоймі провели профілактичний рейд.
Представники відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, ДСНС та поліції перевірили стан рятувального поста та наявність необхідного спорядження рятувальника.
Поспілкувалися з відпочивальниками про важливість дотримання правил безпечної поведінки на воді. Наймолодшим відвідувачам озера роздали інформаційні матеріали з корисними порадами щодо безпечного відпочинку біля водойм.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Святослав Бабичук зазначив, що на міському озері кожні два тижні проводять лабораторний відбір проб води.
За результатами останніх досліджень її якість відповідає встановленим нормам, тож мешканці можуть безпечно відпочивати на озері.
Більше інформації у відеоматеріалі.



