Майже 200 громадян пройшли обстеження під час «Ярмарку здоров’я»
25 червня біля центрального ринку відбувся «Ярмарок здоров’я».
Під час заходу всі охочі могли безкоштовно:
- виміряти артеріальний тиск;
- перевірити рівень глюкози в крові;
- визначити рівень сатурації;
- пройти швидке тестування на гепатити В і С та ВІЛ.
За час проведення ярмарку обстеження пройшли 196 осіб.
Результати обстежень:
- артеріальний тиск перевірили 196 особам, у 86 із них виявили підвищені показники;
- рівень глюкози в крові перевірили 196 особам, у 56 зафіксували підвищений рівень;
- швидке тестування на гепатити В і С пройшли 149 осіб — усі результати були негативними;
- усі результати тестування на ВІЛ також були негативними.
Осіб, у яких виявили відхилення від норми, скерували до сімейних лікарів для подальшого обстеження.
Захід провели працівники КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» спільно з фахівцями Володимирського відділення Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.


