У Нововолинську презентували Програму інформатизації громади
У четвер, 9 квітня, відбулися громадські слухання проєкту Програми інформатизації (цифровізації) громади. У них взяли участь 45 учасників.
Документ покликаний системно впорядкувати розвиток цифрових сервісів і підвищити доступність послуг для мешканців.
Проєкт програми презентувала цифровий лідер громади, керуюча справами виконавчого комітету Валентина Степюк.
Розробка програми стала можливою завдяки підтримці програми «EGAP». Надалі її доопрацювали спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Волинської ОДА.
Учасники громадських слухань активно обговорювали пункти програми, давали пропозиції та схвалили проєкт документа. Далі програму винесуть на розгляд сесії міської ради. У разі затвердження програма інформатизації Нововолинської громади реалізовуватиметься протягом трьох років.
З протоколом громадських слухань можна ознайомитися за посиланням


