Нововолинська лікарня отримала спонсорської допомоги майже на 5 мільйонів гривень

У період боротьби з коронавірусною хворобою нововолинські медзаклади систематично отримують нове обладнання, засоби індивідуального захисту, які необхідні для медиків та пацієнтів. Сьогодні у Нововолинській центральній міській лікарні   стаціонарно лікується 13 мешканців міста  та з навколишніх районів, які уражені коронавірусною інфекцією, а 11 людей перебувають на амбулаторному лікуванні.

 Про чергові надходження до міської лікарні  розповів на черговій прес-конференції міський голова Віктор Сапожніков.

  • Цього тижня Нововолинська лікарня отримала майже 5 мільйонів гривень спонсорської допомоги. Це  обладнання, засоби захисту, ліки. Понад 4 мільйони гривень спрямували АТ «Укргазвидобування», придбавши для лікарні апарат УЗД з набором датчиків, дві системи моніторингу фізіологічних показників, більше 6 тисяч костюмів біологічного захисту. М’ясокомбінат і підприємство « Птахокомплекс «Губин» закупили аналізатор крові та 25 костюмів на загальну суму 650 тисяч гривень. ТОВ «Епіцентр К» зробили для  нововолинської лікарні черговий  внесок на 40 тисяч  гривень  : маски, захисні  окуляри та комбінезони.  Засоби захисту передали лікарні АТ «Оператор газорозпридільної системи «Волиньгаз», Товариство Червоного Хреста України та  Благодійні фонди,  – повідомив Віктор Сапожніков  і подякував  усім спонсорам за допомогу та підтримку.

Також, за словами міського голови,  придбали різного обладнання на суму більше 300 тисяч гривень за кошти міського  бюджету. А ще 550 тисяч гривень зі скарбниці міста спрямують на виплату 300 відсотків  заробітної плати  за квітень  тим медикам, котрі безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії COVID-19.

Віктор Сапожніков вкотре просить мешканців міста не розслаблятися, а дотримуватися правил карантину, тільки тоді ми зможемо зупинити розповсюдження небезпечної інфекції.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.