Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 10 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. Три людини одужало.

Станом на 10.00 год. 10 червня у Нововолинську зареєстровано 80 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 61 людина одужала. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 18 громадян, хворих на коронавірус, з них 5 – жителі міста, 13 – іногородні: м. Володимир-Волинський – 2, Вол.-Волинський р-н – 7, Локачинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 3.

Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 17 пацієнтів: 5 жителів міста та 12 іногородніх, в реанімаційному – 1 іногородній.  Один житель нашого міста, який має коронавірусну хворобу,  лікується в обласній лікарні, а ще 7 нововолинців отримують лікування амбулаторно.

З підозрою на коронавірус 8 жителів міста, 1 хворий з Іваничівського району лікуються в інфекційному відділенні Нововолинської ЦМЛ, а 1 мешканець з Іваничівського району – у реанімації.

За увесь період взято 823 забори матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР та зроблено 198 швидких тестів. Також методом ІФА М зроблено усього 53 аналізи та методом ІФА G – 30 аналізів.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення