Віктор Сапожніков: “Дотримуймося й надалі карантинних вимог, аби не допустити поширення коронавірусу”

Наступний етап карантинних послаблень з 10 червня у Волинській області не відбудеться. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС  9 червня 2020-го року.  Це пов’язано із тим, що ситуація в області  із захворюваністю на Covid-19    за кілька  останніх днів погіршилася.  За  даними Волинського обласного лабораторного центру минулої доби  в області  зареєстровано 101 новий випадок зараження коронавірусом, з яких Володимир-Волинський район – 43, м.Ковель – 20, Ковельський район – 7, Камінь-Каширський район – 15, м. Луцьк – 6, Луцький район – 4, Турійський район – 2, Ківерцівський район – 1,  Любомльський район – 1, Ратнівський район – 1, Старовижівський район – 1.   У  Нововолинську  за цей час  не підтверджено нових випадків коронавірусної хвороби.

Однак, як наголосив сьогодні на брифінгу міський голова Віктор Сапожніков, нам не варто розслаблятися і це не означає, що хвороба зупинилася. Він нагадав:у місті зареєстровано 80 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус.  На щастя,  63 людини,  котрі були уражені коронавірусною інфекцією, вже одужали.

Віктор Сапожніков висловив занепокоєння станом справ на міському ринку, адже зафіксовано непоодинокі випадки, коли  продавці на своїх робочих місцях не одягають масок. А тим часом відомо, що один із них вже госпіталізований з підозрою і чекає результатів ПЛР-діагностики.

Він вкотре закликав громадян бути свідомими та з розумінням ставитись до усіх карантинних обмежень.

-Не можна легковажити. Дотримуймося карантинних вимог, аби не допустити поширення недуги. Бережімо один одного, – підкреслив Віктор  Сапожніков.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.